Internet do 1 Gb/s w katowicach

Światłowód + Telewizja 4K

Oferta dopasowana do Ciebie

Internet światłowodowy Katowice

Oferta dopasowana do Ciebie

Internet światłowodowy + Telewizja w jakości 4k

Sprawdź listę dostępnych kanałów!

Netia – najszybszy Internet w Polsce teraz w Twoim domu

Streamowanie, praca, słuchanie muzyki, oglądanie ulubionych seriali i filmów, rozmowy z członkami rodziny i przyjaciółmi znajdującymi się na innej półkuli, prowadzenie rozgrywek z graczami z drugiego końca świata, przeglądanie stron WWW, efektywna nauka nowoczesnymi metodami… Swoboda działania w sieci wymaga sprawdzonych rozwiązań technicznych. Nawet najlepszy sprzęt będzie bezużyteczny, jeśli nie połączysz go z nowoczesną siecią. Tysiące zadowolonych użytkowników potwierdzają, że Netia to najszybszy Internet w Polsce. Światłowodowy Internet domowy zapewnia szybkie połączenie niezależnie od liczby urządzeń korzystających równocześnie z sieci.


Schemat zamówienia

Przejdź do zakładki KONTAKT aby połączyć się z biurem zamówień
Konsultant dobiera odpowiednią ofertę do Twoich potrzeb
Kontakt ze strony technika w celu umówienia dogodnego terminu montażu
Po montażu satysfakcja gwarantowana!

Superszybki Internet Netia – Katowice

Jednym z najbardziej cenionych dostawców Internetu w Polsce jest Netia. Katowice, a konkretnie mieszkańcy województwa śląskiego, dzięki rozwiniętej infrastrukturze, mogą cieszyć się doskonałym, niezawodnym połączeniem w technologii światłowodowej. Netia Internet (Katowice) zapewni Tobie i bliskim bezpieczeństwo i wygodę podczas oglądania filmów i seriali, przeglądania stron, korzystania z mediów społecznościowych, pracy i grania. Netia światłowód w Katowicach wyróżnia się stabilnym, bezpiecznym połączeniem, zawrotną szybkością pobierania i wysyłania danych. Jako zaufany dostawca Internetu oferujemy trzy pakiety różniące się prędkością pobierania – 300 Mb/s, 600 Mb/s lub nawet 1 Gb/s. W każdym pakiecie otrzymujesz dostęp do platform HBO MAX i TIDAL, a opcjonalnie – usługę Bezpieczny Internet. W koszcie usługi uwzględniony jest nowoczesny, dyskretny router. Podłączenie się do najnowocześniejszej sieci w Polsce nie jest skomplikowane i uciążliwe. Aby zamówić ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb, wystarczy telefonicznie skonsultować się z naszym przedstawicielem i umówić dogodny termin na montaż.

Kontakt

Biuro zamówień

kacper.pieta@netia.pl

Poniedziałek – Piątek - 9:00 - 22:00 Sobota - 9:00 - 17:00

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści "NETIA" - oddzwonimy

WE SPEAK ENGLISH!

Działamy na teranie całej Polski!

Najszybszy Internet Netia – znajdź pakiet dla siebie

Netia, najlepszy Internet polecany przez użytkowników, oferuje innowacyjne połączenie światłowodowe o wysokiej prędkości przesyłania danych – nawet 1 Gb/s. W odróżnieniu od tradycyjnego połączenia radiowego, Internet światłowód nie zostanie zerwany podczas złych warunków pogodowych. Stabilne, szybkie i bezpieczne połączenie zapewni wszystkim domownikom komfort podczas korzystania z komputerów, smartfonów, tabletów i innych urządzeń mobilnych.

Najlepszy Internet domowy dostępny jest w kilku pakietach różniących się parametrami oraz usługami dodatkowymi (HBO MAX, TIDAL, telewizja). W cenie każdego pakietu znajduje się niewielki router WiFi, a opcjonalnie – usługa Bezpieczny Internet.

 

Niezawodny, szybki Internet – Netia w Twoim domu

Jak zamówić tani Internet? Netia to firma działająca na terenie całej Polski. Aby zamówić usługę podłączenia domu do najszybszej sieci, wystarczy skontaktować się z naszym biurem telefonicznie. Konsultant dobierze odpowiednią ofertę, a następnie technik skontaktuje się z Tobą, aby umówić dogodny termin montażu. Podłączenie najlepszego Internetu jest zaskakująco szybkie, korzyści ze dostępu do błyskawicznego i stabilnego łącza – ogromne, a ponoszone co miesiąc koszty – niskie. Zastanawiasz się, jaka oferta Internetu będzie optymalna dla Twojej
rodziny? Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy dopasują pakiet spełniający indywidualne potrzeby!

 

© 2022 All Rights Reserved. | kacper.pieta@netia.pl | ZasięgPolityka prywatności